Wszystkie życzenia

magdaa836

Dla dzieci przebywających w 'szpitalach' w okresie' Bożego Narodzenia' przesyłam Świąteczne życzenia. I z "nadzieją' oczekuję ich 'spełnienia'. 1. Żeby kolejną' gwiazdkę' dzieci spędziły w rodzinnym 'domu'. 2. Żeby'pobyt' w szpitalu minął jak' jeden dzień'. 3.Żeby prośby o zdrowie nie były jak' nieme wołanie'. 4. Żeby choroba nigdy nie wróciła. 5. Żeby mali' pacjenci' zapomnieli o' bólu' i' strachu'. 6. A na' koniec', żeby 'świąteczne' prezenty' na 'gwiazdkę' sprawiły dzieciom dużo' radości' a w' odwiedziny' przyszło dużo' gości.'

Monikus

9 LISTOPADA PRZEMINĄŁ Z WIATREM. KARMELOWA JESIEŃ dobiega końca, CZERWONE LIŚCIE spadły z DRZEW i KRZEWÓW OZDOBNYCH. Na SZCZĘŚLIWEJ ULICY już dawno leżał PIERWSZY ŚNIEG. Nadchodzą ŚWIĘTA. Czas POKOJU, MAGICZNY CZAS gdy jednocześnie PRZY STOLE biesiaduje KRÓL, KRÓLOWA, SZPIEG i ZŁODZIEJ, NUREK i MARATOŃCZYK. CZAS REFLEKSJI. ROK zatacza koło jak w CHŁOPACH.. Na jednym świątecznym stole KASZA JAGLANA, na innym HUMMUS, ZA'ATAR I GRANATY. NAJPIĘKNIEJSZYCH ŚWIĄT i mocy prezentów od ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

Kicaj133

Życzę Ci, by MAŁY KSIĄŻĘ dał Ci UKOJENIE, gdy jest CIEMNO, PRAWIE NOC. By pokazał Ci NOWY, WSPANIAŁY ŚWIAT, którego jesteś częścią! Niech ZIMOWA OPOWIEŚĆ umacnia Twoje AKTY WIARY i pomaga podążać za SŁOWAMI ŚWIATŁOŚCI, zwłaszcza gdy jest to ŚWIATŁO, KTÓREGO NIE WIDAĆ. Nie idź łatwą DROGĄ - podążaj DROGĄ KRÓLÓW, by odkryć SENS ŻYCIA i - kto wie? - poznać SEKRETNE ŻYCIE DRZEW. Wszystkiego najlepszego!

ksyma

Tato, Dziwna myśl w mej głowie, że Boże Narodzenie, to nie Czas Pogardy ani Zło Konieczne lecz Czas Wielkiej nadziei na Nowy wspaniały świat i Odrodzenie ziemi. Niech zatem tegoroczna Opowieść Wigilijna zastąpi Duże troski małych ludzi Wiarą w Moc pozytywnego myślenia, wszelkie Problemy Cierpienia niech Przeminą z wiatrem, a Nieznośna lekkość bytu niech Będzie sposobem na (cholernie) szczęśliwe życie. Niech Pomyślne wiatry Prowadzą Twój los Tam gdzie spotykają się ? Miłość, Wiara i Nadzieja. Życzę Ci dobrej drogi, Swojej drogi, Pod niebem pełnym gwiazd do Spokojnej Przystani. I pamiętaj, Warto podążać za marzeniami.

et1978

Kochany Święty Mikołaju, Cóż Tobie życzyć mam? Magii, która nie znika i w śpiewie słowika cały rok trwa, Zdrowia i wytrwałości w spełnianiu świątecznych marzeń ludzkości, Radości i uśmiechu w ilości - ile złotych godzin w życiu ludzi gości, By Twoja współpraca z elfami się układała, a wędrówka z niepokornymi reniferami nigdy nie ustawała, Byś przez okrągły rok żył w sercach dorosłych i dzieci a nie tylko w dniu, gdy lampion na choince świeci, By Twój czar nigdy nie minął, By nikt nie odebrał nam wiary w Ciebie. Byś był zawsze, bo czymże byłoby ludzkie małe życie bez Ciebie.

Kardamon

TO, CO WIEM NA PEWNO, nie jest to PONAD WSZYSTKO moje OSTATNIE ŻYCZENIE, ale ZŁOTA SZANSA. ZAUFAJ MI i KAŻDEGO DNIA POMYŚL TYLKO ŻYCZENIE, NIE PODDAWAJ SIĘ, a PEWNEGO DNIA UŚMIECH LOSU przyniesie SPEŁNIONE MARZENIA, WSZYSTKO TO, CO WYJĄTKOWE będzie Twoje, nawet GWIAZDKA Z NIEBA I JESZCZE WIĘCEJ. TU I TERAZ wzbij się PONAD MARZENIA W ŚNIEŻNĄ NOC, a będą to NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTA, bo ZAWSZE STANĘ PRZY TOBIE, podążając TWOIM ŚLADEM w WSZYSTKIE JASNE MIEJSCA ? po prostu KTOŚ TAKI JAK TY jest moim PROMYCZKIEM niczym 13 ANIOŁ. ZOSTAŃ, JEŚLI KOCHASZ, właśnie TA CHWILA, TA NOC to COŚ ŚWIĘTEGO jak NARODZINY MAGII i prawdziwa ŁASKA ? wspólna LINIA SERC. TO JUŻ BOŻE NARODZENIE, więc WYMARZONY CZAS na nasze MAGICZNE ŚWIĘTA, SPEŁNIONE ŻYCZENIE i WESOŁE ZABAWY. NIEZAUWAŻALNA, lecz TA KSIĄŻKA CIĘ KOCHA.

Przeznaczenie

W ?śnieżną noc?, gdy ?pierwsza gwiazdka? zaświeci ?posyłam ?życzenia z serca płynące? by spełniły się ?marzenia duże i małe?: ?wymarzony dom?, ?zdrowie doskonałe?, ?80 milionów? na koncie, ?prawdziwa miłość? aż ?do grobowej deski? z ?księciem jak z bajki? lub z ?prawdziwą księżniczką?! I wielu ?chwil szczęścia? ?przy kominku? z filiżanką ?czekolady? i ulubioną ?książką?! :-)

Otysia

Niech KSIĘŻYC NAD BRETANIĄ opromieni JESZCZE JEDEN DZIEŃ Twojego życia,TEN JEDYNY tak wyjątkowy i magiczny. Wróć do DOMU gdy znajdziesz się NA ROZSTAJACH aby odkryć SEKRET wspólnych chwil, gdzie w LAWENDOWYM POKOJU, ubrana choinka już stoi. Pachnie lasem, przypominając o SEKRETNYM ŻYCIU DRZEW. Do świątecznego stołu już zasiądź, choć na jedną chwilę zapomnij, że jesteś BOHATEREM, idziesz POD PRĄD, tak często stawiasz sobie NIEUCHWYTNY CEL. Właśnie nastała ta ZŁOTA GODZINA byś oprzytomniał, zwolnił choć raz w roku i pamiętał, że życie to nie wyścig szczurów jest. Wspólnie ROZPALMY SŁOŃCE w TĄ JEDNĄ NOC i życzmy wszystkim Wesołych Świąt. Właśnie zaczyna się Twoja niezwykła OPOWIEŚĆ WIGILIJNA, więc do domu WRÓĆ JEŚLI PAMIĘTASZ co znaczy prawdziwa MAGIA świąt, za nim znów nastanie SEZON BURZ.

Młody1985

MÓJ DROGI BRACIE, zbliża się BOŻE NARODZENIE, w związku z tym że LIST to nasza JEDYNA SZANSA kontaktu, Z GŁĘBI SERCA chcę Ci życzyć WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, MIŁOŚCI BEZ SCENARIUSZA, SERCA W PŁOMIENIACH, RADOŚCI DLA DUSZY, PRZYJACIÓŁ PO GRÓB, którzy nawet w CIĘŻKICH CZASACH pozwolą Ci ZACHOWAĆ SPOKÓJ i unikać GNIEWU. Niech ta ŚWIĘTA NOC przyniesie same MAGICZNE CHWILE, DZIAD Z WORKIEM spełni WSZYSTKO CO PRAGNIESZ, a każdy z PREZENTÓW będzie BEZCENNY. Niech wszystkie rozczarowania PRZEMINĄ Z WIATREM wraz z OSTATNIM DNIEM ROKU 2016. Pamiętaj CO NAS NIE ZABIJE? Mam nadzieję że ZA ROK O TEJ PORZE spotkamy się znowu i już wspólnie niczym DRUŻYNA PIERŚCIENIA zjemy tą NIEZWYKŁĄ KOLACJĘ. TĘSKNIĘ ZA TOBĄ. Twój BRAT

Bubel

Niech spotka Cię ZAKLINACZ CZASU byś przeżyła BEZSENNOŚĆ W TOKIO, bo najlepsze rzeczy zdarzają się PO ZMIERZCHU. Życie, niczym KOD LEONARDA DA VINCI niech odkryje przed Tobą tajemnice i DYSKRETNE SYMETRIE, które są ZAPISANE NA CIELE poprzez NAMIĘTNOŚĆ. Każda chwila, każde JEDENAŚCIE MINUT niech będzie jak BŁYSK! POTĘGA PRZECZUCIA, którą przerodzisz w NIEBANALNĄ WIĘŹ czując, że jest niczym PODTRZYMYWANIE ŚWIATŁA. Niech WĘDRÓWKA PRZEZ SŁOŃCE nie będzie obarczona przez BRZEMIĘ, byś mogła dotrzeć NA POŁUDNIE OD GRANICY, NA ZACHÓD OD SŁOŃCA. Niech SZEPTEM doceniona będzie WOLNOŚĆ NA JEDNĄ NOC i każde GODZINY. Niech każda ULICA TYSIĄCA KWIATÓW będzie jak MUZEUM CISZY, którą SIŁA NAWYKU uczyni odporną na zło niczym KAMIZELKA. Bądź jak MAŁY KSIĄŻĘ, jak DZIECKO ŚNIEGU.

iksowa

OBUDŹ SIĘ, KOPCIUSZKU w tę ŚWIĘTĄ NOC, NIECH SIĘ DARZY PRZEZNACZENIA MOC. NIECHAJ CIĘ STRZEGĄ DOBRE ANIOŁY I niech życzą ZDROWYCH I WESOŁYCH. NIECH CI SIĘ SPEŁNIĄ MARZENIA Abyś się znalazła w DOLINIE SPEŁNIENIA. ABY nie tylko dzisiaj DZIAŁY SIĘ CUDA, SZCZĘŚLIWE ŻYCIE - TO MUSI SIĘ UDAĆ!

Haniaaa14

Ziomki, wy znacie MOJE SEKRETNE ŻYCIE, ale nie wiecie jakie jest moje największe PRAGNIENIE. CAŁE ŻYCIE KRADŁEM, PIŁEM, BYŁEM SAMOTNY I SZCZĘŚLIWY. BÓL, STRACH I PANICZNY LĘK były moimi TOWARZYSZAMI BRONI. Tamte czasy, CZASY WOJNY, CIĘŻKIE CZASY minęły. Nastał INNY ŚWIAT, gdzie potrzebny jest INNY RODZAJ ODWAGI, trzeba obrać INNY FRONT, mówić INNYM GŁOSEM. WSTYD mi, za to kim BYŁEM, za moje BŁĘDY, a także za ten okres kiedy POSZUKIWAŁEM STRACONEGO CZASU. PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO i życzę radosnego BOŻEGO NARODZENIA. Dużo MIŁOŚCI, RADOŚCI DLA DUSZY i SPOKOJU. Wiedzcie, że te ŻYCZENIA OKOLICZNOŚCIOWE - chcę się rozwijać i jestem gotowy odbyć POKUTĘ ZA DAWNE WINY. Rozwój oznacza NAUKĘ, a NAUKA czytanie, a jak mówią CZYTANIE GROZI ZAKOCHANIEM. Pozwólcie mi wejść na dobrą DROGĘ ziomki.